Nasze projekty

Razem możemy więcej!
pomagaj mądrze

#dzieciakinaplusie

#dzieciakinaplusie to unikatowy projekt, na który zapraszamy dzieciaki z placówek opiekuńczo – wychowawczych. Finansujemy im, wyjazd na obóz pod hasłem: Integracja – Motywacja – Przyjaźń. Na obozach będą również dzieci, które na co dzień wychowywane są przez biologicznych rodziców. Niezależnie od tego, gdzie na co dzień mieszkają, są po prostu „dzieciakami”, które mają swoje marzenia i troski, pragną zainteresowania oraz uwagi. Projekt #dzieciakinaplusie to niesamowita dawka pozytywnych emocji oraz energetyczny zastrzyk motywacji do rozwoju. To również czas na zawieranie prawdziwych przyjaźni oraz naukę wzajemnego szacunku.
Dowiedz się więcej

#ratownicy2020

2020 to rok, który zapamiętamy jako nieustanną walkę służb medycznych z Covid 19. Chcąc wesprzeć tę nierówną walkę razem z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta w ramach akcji „Zostań w domu i pomagaj!” zakupiliśmy 5 bram odkażających dla ratowników medycznych.
Dowiedz się więcej

#dobrowóz

Ratownicy Medyczni są dla nas bohaterami Ery Covid 19. Chcąc podziękować im, za ich codzienną walkę z niewidzialnym wrogiem, jakim jest ten wirus stworzyliśmy projekt „Dobrowóz”. To wyjątkowe miejsce gdzie w okresie świąteczno-noworocznym wydamy 2400 pysznych posiłków, ze znanej wszystkim Niebieskiej Nyski.
Dowiedz się więcej