Obozy

2022

#dzieciakinaplusie

W ramach tegorocznej edycji projektu #dzieciakinaplusie zapraszamy na obozy

04.07.2022-13.07.2022 - Piwniczna–Zdrój
03.08.2022-12.08.2022 - Rymanów
22.08.2022-31.08.2022 - Rabka-Zdrój

Warsztaty podczas obozów

Stop hejtowi

Uczymy jak mówić, by być zrozumianym. Podkreślamy, że słowa mają moc, dlatego kultura wypowiedzi m.in. w mediach społecznościowych ma ogromne znaczenie.

Pierwsza pomoc

Warsztaty z pierwszej pomocy. Uczymy schematu postępowania na miejscu wypadku oraz udzielenia pomocy osobom poszkodowanym.

Różnorodność jest cool

Nauka tolerancji i wzajemnego szacunku. Przez pryzmat odmienności przedstawiamy postaci, które miały kluczowe znaczenie dla losów świata.

Uwierz w siebie

Poznaj swoje mocne strony, pracuj nad emocjami, zaakceptuj siebie, uwierz, że masz moc

Spotkaniem z idolem

Zapraszamy osoby znane ze świata mediów, by opowiedziały jak doszły do sukcesu często krętą i wyboistą drogą. Dajemy okazję do zainspirowania się ich życiem i zadawania pytań.

Dodatkowa atrakcja

Dodatkową atrakcją obozu będzie „Podróż po świecie”, która przybliży uczestnikom takie kraje jak Stany Zjednoczone, Arabia Saudyjska, Japonia, Włochy i Francja. Poznaniu każdego z Państw będą towarzyszyły warsztaty artystyczne (plastyczne i taneczne), kulinarne, zabawy, a także konkursy dotyczące danego kraju.

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go w formie skanu na adres oboz@fundacjanovisplus.org
formularz

Terminy

Termin przesyłania zgłoszeń:
19 kwietnia 2022r.
Termin przesłania informacji o zakwalifikowaniu dziecka na obóz:
do 15 maja 2022r.