Zobacz jak pomagamy

Razem projektujemy dobro

09 Sie

Dzień Włoski

W ramach naszego projektu #dzieciakinaplusie organizujemy dni poszczególnych krajów, aby przybliżyć naszym podopiecznym ich kulturę, tradycję a nawet smaki.
czytaj więcej
05 Sie

Zapraszamy na FB

Nasz kolejny turnus #dzieciakinaplusie już się rozkręca. 20 niesamowitych dzieciaków jest już w Rymanowie Zdroju i tam bawi się na maxa. Jak wiecie obok czasu na relaks nasze wyjazdy wypełnione są po brzegi zajęciami, spotkaniami, szkoleniami.
czytaj więcej
01 Sie

Uroczysta kolacja

Jutro zaczynamy kolejny obóz #dzieciakinaplusie, czyli wakacyjna przygoda dla podopiecznych Domów Dziecka.
czytaj więcej
20 Lip

Tomasz Lipko - warsztaty filmowe

Tomasz Lipsko to postać niebanalna. Uwielbiamy w jaki sposób pracuje, a każda jego realizacja trafia w stu procentach w nasze oczekiwania. Tym bardziej byliśmy zaszczyceni, kiedy Tomasz zgodził się prowadzić dla nas warsztaty filmowe w trakcie projektu #dzieciakinaplusie.
czytaj więcej
18 Lip

Książki od Wydawnictwa SQN

Wydawnictwo SQN dołączyło do naszych sympatyków i przekazało przepiękne pozycje książkowe dla naszych dzieciaków. Radość z przekazanych pozycji książkowych - bezcenna. Cieszymy się, że nasze ulubione Wydawnictwo wspiera naszą Fundacje.
czytaj więcej
18 Lip

Spotkanie z Misterami

Kandydaci z 38 krajów rywalizujący o tytuł Mister Supranational 2022. Najprzystojniejsi mężczyźni świata przebywają obecnie w Nowym Sączu gdzie przygotowują się do finału. W trakcie uroczystej kolacji dla naszych podopiecznych, Panowie skorzystali z naszego zaproszenia i dołączyli do nas.
czytaj więcej
18 Lip

Grupa Krynicka GOPR

Ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeprowadzili zajęcia z pierwszej pomocy medycznej w trakcie pierwszego turnusu #dzieciakinaplusie. Tym samym Grupa Krynicka GOPR dołączyła do grona Przyjaciół Fundacji Novis Plus, którzy oddają cząstkę siebie, aby sprawić, aby pomóc innym
czytaj więcej
04 Lip

Rozpoczynamy I turnus

Dzień na który, długo czekaliśmy. Zaczynamy I edycję #dzieciakinaplusie w Piwnicznej. Cały rok przygotowań po to, aby dzieciaki z Domów Dziecka otrzymały niesamowitą dawkę motywacji oraz wsparcia. Wierzymy, że ten program doda "im skrzydeł".
czytaj więcej
09 Maj

"Zrzutka" już działa

Wielkie odliczenie się zaczęło. W tym roku na obozy pragniemy wysłać 60 dziewcząt oraz chłopców. To nie rada wyzwanie, ponieważ 2022 nie jest łatwym rokiem, dla nas wszystkich. Liczymy jednak, że z Waszą pomocą będzie to możliwe. Pamiętajcie #dobrowraca.
czytaj więcej

Popularne posty

Dzień Włoski...

09 Sie, 2022

Zapraszamy na FB...

05 Sie, 2022

Uroczysta kolacja...

01 Sie, 2022

Grupa Krynicka GOPR...

18 Lip, 2022

Dzieciaki na plusie...

06 Kwi, 2022